לוגו יוזמה
לפרוץ גבולות ומגבלות,
לשבור שיאים בכל פעם מחדש,
לשילוב מוצלח בקהילה

צוות הניהול


הארגון מעסיק 90 עובדים מסורים, 27 מהם מתמודדים עם מגבלה נפשית, פיזית או חושית המועסקים כשווים בין שווים בכל אחת מהתוכניות המרכזיות של הארגון. כל הצוות, ללא כל הבדל, שותף לתהליכי שיפור ופיתוח התכניות והשירותים. העובדים, בעלי ידע מנסיון אישי, מביאים לארגון ערך מוסף, מסייעים לשפר את שירותיו ולהבין טוב יותר את צרכי לקוחותיו, ובכך להתאים ולשפר את השירות באופן תמידי.

הארגון מציע לכלל העובדים מסלולי התפתחות מקצועית ואישית. צוות זה מסייע מדי יום בהשתלבות מוצלחת של מאות מתמודדים בשוק העבודה הפתוח.

רובי שמעי, יזמות ופיתוח עסקי

מרצה לשיווק שירותי בריאות וחינוך, ולעריכת תוכנית עסקית. יועץ עסקי לשירותי רווחה, בריאות וחינוך ולקידום עסקים חברתיים.

"הספינות בטוחות יותר בנמל. אך לא לשם כך הן נוצרו".

rshimei@gmail.com


 

בלהה גולן גורדון, מנכ"לית יוזמה דרך הלב  

אני עובדת בחברת יוזמה דרך הלב משנת 2008, ומנהלת אותה בגאווה רבה משנת 2010.

נשאבתי לעולם השיקום, לאחר שנים רבות בתחום העסקי. מאחורי ניסיון של יותר מ- 30 שנה בליווי, אימון והדרכת יזמים, בייזום, בנייה וניהול של פרויקטים ויוזמות עסקיות וחברתית.

בעבר : מנכ"ל העמותה לעידוד ופיתוח יזמות בנגב, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי במעיין וונצ'רס (חברת השקעות וחממה טכנולוגית) וחברה במועצות מנהלים של מספר חברות סטארט-אפ.

יו"ר (בהתנדבות) –  פרויקט "רעות" של הפורום הישראלי, פרויקט ארצי לקליטת משפחות ובני נוער בודדים עם עלייתם ארצה.

"אל תגידו יום יבוא, הביאו את היום..." (י. רוטבליט)

byozma@gmail.com

08-6655462


יעל דורון לוי, מנהלת חשבונות וחשבת שכר

וותק של 15 שנים במגזר העיסקי, הפרטי והקיבוצי. בעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח.

"כל אחד מאיתנו הוא מיוחד. לכן, עלינו לקבל גם את השונה והאחר, ללמוד מניסיונו ולתת לו הזדמנות שווה להתפתח ולצמוח"

yaelyozma@gmail.com 

08-6655462


 

יעל חזיזה, רכזת משאבי אנוש ועוזרת מנכ"ל 

בשנים האחרונות ניהלתי עסק משפחתי, ולאחר מכן עבדתי בחברה לייעוץ עסקי. כיום, עובדת בחברת "יוזמה דרך הלב" ומתחברת מאוד לחזון ומטרות החברה. אני גם לומדת לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה.

 "אני מאמינה שכל אדם באשר הוא יכול להצליח להשיג את מטרותיו אם תהיה לו ההכוונה המתאימה, מישהו שיאמין בו ויניע אותו להצלחה. התקווה נמצאת בחלומות, בדמיון ובאומץ של אלו המעזים להפוך חלומות למציאות".

hyael.yozma@gmail.com

054-6829447


ניהול התכניות:


אדוה גפן, מנהלת תכנית "צרכנים נותני שירות"

אני עובדת מאז 2006 בתחום השיקום בבריאות הנפש במגוון תפקידים שונים –בתעסוקה, פנאי ודיור. כמו כן התמחיתי בפיתוח והנחית קבוצות תהליכיות לרכישת אסטרטגיות התמודדות בעבודה. בתכנית אני עובדת מ-2010, תחילה כרכזת ליווי באזור צפון ואחראית תחום השתלמויות ללקוחות התוכנית, ומ- 2013, כמנהלת התכנית.

הנני בעלת .B.A בפסיכולוגיה, .M.A בהתנהגות ארגונית של אוניברסיטת תל אביב, ותעודת הנחיית קבוצות של אוניברסיטת חיפה.

אני מאמינה כי הבדלים בין אנשי הצוות הם משאב להתפתחות הארגון. לצרכנים נותני שירות יש גוף ידע נוסף - הידע מהניסיון האישי. כאשר ידע זה בא לידי ביטוי הוא מסייע בהבנת קהל היעד, בפיתוח שירותים מותאמים ומעשיר ומפרה את השיח בין אנשי הצוות.

adva.yozma@gmail.com

050-3772128

למידע על הצוות המקצועי בתכנית צרכנים נותני שירות, לחצו כאן


מלי ויצמן, מנהלת תכנית "יוזמה"מלי

עובדת בתחום השיקום משנת 2008, הגעתי מתחום הרפואה האלטרנטיבית. התחלתי את עבודתי ביוזמה כמזכירה ולאחר תקופה קצרה התעניינתי בתחום השיקום, יצאתי להשתלמויות של הג'וינט בנושאי תעסוקה ולימודים בביה"ס לשיקום בקרית אונו והתחלתי ללוות את האנשים באופן פרטני. תוך כדי העבודה והלימודים התחברתי מאוד לעקרונות ההחלמה והמוכנות לשינוי. אני מיישמת עקרונות אלו ועובדת עם כלים מעולם האימון שהותאמו לעולם השיקום, משנת 2013 ניהלתי את מחוז דרום ביוזמה והיום אני מנהלת את התוכנית. אני בוגרת תואר ראשון בניהול ומדיניות ציבורית ממכללת ספיר.

"אני מאמינה ביכולת הבחירה של האדם וכל אחד באשר הוא, ראוי להזדמנות שווה"

mali.yozma@gmail.com

050-3772131