לוגו יוזמה

סיוע ושיקום בתחום בריאות הנפש


סל שיקוםנושא הבריאות נמצא בתודעה בכל יום ובכל שעה והחשיבות לשמירה על בריאותנו הינה רבה ובתחום הבריאות מושקעים משאבים רבים. בעוד נושא הבריאות הפיזית הינו גלוי וחשוף בקרב כלל הציבור, הרי שתחום בריאות הנפש נדחק לעתים לצד ואינו זוכה להתייחסות המתאימה והראויה לנושא כה חשוב. בישראל חיים אנשים רבים המתמודדים עם בעיות שונות בתחום בריאות הנפש ובני המשפחה המלווים אותם אינם יכולים לסייע להם בכל המקרים. אחד ההיבטים החשובים בתחום בריאות הנפש הינו תעסוקה ושיקום, שני תחומים המשתלבים זה בזה והולכים יד ביד. עבור המתמודדים עם מגבלות בתחום בריאות הנפש, ישנם גופים וארגונים המסייעים להם להגיע להישגים, לצמוח וליהנות מחיים מספקים וזאת על אף ההתמודדות הלא פשוטה עם המגבלה.


יוזמה דרך הלב - שינוי מעמדם של המתמודדים עם מגבלה נפשית בישראל


ארגון יוזמה דרך הלב פועל במטרה לחולל שינוי בתחום בריאות הנפש הנתפס בידי רבים באופן סטיגמתי. דעות קדומות וחוסר ידע והבנה בתחום, יוצרים חשש ופחד בהתמודדות ובהתנהלות עם אנשים המתמודדים עם מגבלות בתחום בריאות הנפש. חשש זה אינו מבוסס כלל ומקשה על המתמודדים עם מגבלות נפשיות להשתלב בחברה וליהנות מחיים מספקים. ארגון יוזמה דרך הלב פועל על מנת לשלב את המתמודדים עם מגבלות נפשיות באופן מיטבי בחברה ובקהילה. הארגון מעניק שירותים מקצועיים בתחום התעסוקתי וסל שיקום וזאת מתוך הקפדה לשמירה על כבודם וחירותם של המתמודדים עם מגבלות נפשיות. ארגון יוזמה פועל ומסייע למימוש זכויות וקבלת הטבות המגיעות למתמודדים ולבני משפחתם על פי חוק וכל זאת במסירות ובאהבה רבה. סיוע ושיקום בתחום בריאות הנפש של ארגון יוזמה הינו מותאם באופן אישי למתמודד במטרה לספק מענה לרצונותיו, צרכיו ומטרותיו.


לתת מכל הלב


יוזמה דרך הלב פועלת לשינוי חברתי וכלכלי במעמדם של אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית, פיזית או חושית. אנו משקיעים מאמצים ומשאבים במטרה לשפר את איכות חייהם של בעלי המוגבלויות בישראל וזאת מתוך תחושת שליחות ומסירות ואהבה אין קץ. ארגון יוזמה מסייע למתמודדים להיות חלק משוק העבודה וזאת במטרה לשלבם בחברה ובקהילה באופן מיטבי.

ליצירת קשר עם תוכנית יוזמה השאירו פנייתכם כאן