לוגו יוזמה

מתמודדים והדרכים לסייע להם בהתמודדות


יש לא מעט אנשים באוכלוסייה אשר מתמודדים עם מגבלה פיזית או נפשית, בדרגה כזאת או אחרת. 
התמודדות עם מגבלה טומנת בחובה מורכבת גדולה ולו בשל העובדה שהחברה לא תמיד מגלה סבלנות והכלה כלפי אנשים עם מגבלות, מה שמקשה להם למצוא תעסוקה ולעיתים גם בביצוע פעולות יומיומיות פשוטות.

החדשות הטובות הן שיש לא מעט יוזמות ופרויקטים אשר תוכננו במטרה לסייע לאותם המתמודדים. 
המפתח הוא לערוך היכרות עם כל אותם הפרויקטים ולבחור את אלה המתאימים ביותר עבור המתמודדים, בכוחם של חלק גדול מהפרויקטים לסייע לאותם המתמודדים למצוא תעסוקה, להרוויח משכורות נאות ולהעניק כלים חשובים אשר יכולים לסייע להם להעלות את רמת החיים בכל התחומים.


להכיר את אפשרויות הסיוע עבור מתמודדים

אז בעוד שיש פרויקטים עבור מתמודדים אשר זוכים ליותר חשיפה, יש גם פרויקטים ומיזמים שהם יותר חדשים ואולי לא נמצאים "תחת אור הזרקורים", מה שלא מעיד על מידת הפוטנציאל הטמון בהם לסייע למתמודדים. 
לכן, הפעולה הראשונה שהמתמודדים עצמם או בני משפחתם המעוניינים לסייע להם צריכים לעשות, זה לנסות ולאסוף מידע על כמה שיותר אפשרויות.

קיימת אפשרות להיעזר ברשת האינטרנט לצורך המטרה ויש גם את האפשרות לנסות ולשוחח עם משפחות של מתמודדים אחרים ולבדוק מולם לגבי פרויקטים שהם לוקחים בהם חלק ואולי לקבל מהם המלצות וחוות דעת על מיזמים ופרויקטים שונים אשר מטרתם לסייע למתמודדים בתחומים שונים בחיים.
כמובן, שבחירת הפרויקטים אמורה להתבסס הן על סוג המוגבלות, הן על חומרתו והן על ההעדפות שונות של אותו המתמודד.

מתמודדים | יוזמה דרך הלב


מיזם שחשוב להכיר

אם גם אתם מתמודדים או שיש לכם בני משפחה או חברים המתמודדים עם מגבלה כזאת או אחרת, קיימת חשיבות גבוהה שתערכו היכרות עם "יוזמה דרך הלב" ועם אפשרויות הסיוע השונות אותם הם מציעים למתמודדים. 
האפשרויות המוצעות נוגעות לתחומי שונים ובין היתר: ניהול כלכלי, ייעוץ עסקי, פיתוח קריירה ועוד..
מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל הפרטים והמידע על המיזם ולעשות את הצעדים הראשונים בדרך ליהנות מכל מה שאותו הפרויקט מציע למתמודדים ולבני משפחתם. 

ליצירת קשר עם תוכנית יוזמה השאירו פנייתכם כאן