לוגו יוזמה

אימון עסקי – הדרך להשגת היעדים


לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתקשים במציאת עבודה אשר תענה על דרישותיהם ותאפשר להם להרגיש שהם ממשים את הפוטנציאל שלהם. 
רבים מהם מבקשים לצאת אל העולם העצמאי או נמצאים בו כבר והם חשים שמשהו מונע מהם מלהצליח, להתקדם או אפילו להציב לעצמם יעדים אותם הם מבקשים לכבוש.
אז החדשות הטובות הן שבאמצעות הליך אימון עסקי מקצועי ניתן להשיג את השינוי המיוחד ולקבל ליווי מקצועי אשר מטרתו לסייע בהצבת היעדים ולהעניק את הכלים אשר יאפשרו לכבוש אותם. 
כמובן שקיימת חשיבות גבוהה להיעזר לשם כך במאמן עסקי מנוסה ומקצועי אשר מחזיק בניסיון בידע ובכלים, לעבוד עם אותו המתאמן ולסייע לו בסלילת הדרך להשגת מטרותיו. 


אימון עסקי אשר מותאם למתאמן

בכדי שהליך של אימון עסקי יוכתר כסיפור הצלחה, הוא חייב להיות מותאם למתאמן, ליכולות שלו, לשאיפות ולמטרות שלו. חשוב לזכור שהצלחה היא דבר סובייקטיבי אשר תלוי במידה רבה במתאמן. 
מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את המאמן העסקי בקפידה ולוודא שאכן יש לו את הכלים להתאים את האימון באופן פרטני לצרכי המתאמן. 
מידת החיבור האישי בין המאמן למתאמן תשפיע גם היא במידה רבה על הצלחת האימון, לכן, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את המאמן בקפידה ולוודא שהוא אכן האיש המתאים לתהליך המבוקש. 
בחירה מושכלת ונבונה תהווה כצעד חשוב ומשמעותי בדרך להשגת המטרה. 

 

אימון עסקי | יוזמה דרך הלב


אימון מקצועי, מקיף ואיכותי

אימון עסקי טומן בחובו כאמור את האפשרות להתקדם בתחום העסקי ולהגיע להישגים, גם לאנשים שאולי לא העזו לחלום לפני שהם בכלל יכולים להגיע אליהם.
יוזמה דרך הלב הינו ארגון אשר שם לו למטרה להביא לשינוי חברתי וכלכלי בקרב אנשים אשר מתמודדים עם נכות על רקע נפשי, חושי או פיזי.
במסגרת הפרויקטים השונים שהארגון מוציא אל הפועל ניתן ליהנות גם מאימון עסקי, מקצועי ואיכותי אשר מותאם באופן פרטני למתאמנים, למצבם התפקודי, למטרותיהם ולשאיפותיהם. 
אימון עסקי יכול לסלול דרך למתאמנים בדרך לתעסוקה חווייתית ומהנה אשר תואמת את יכולותיהם וכישוריהם וכמובן, ליצירת הכנסה מכובדת וקבועה. 
 

ליצירת קשר עם תוכנית יוזמה השאירו פנייתכם כאן