לוגו יוזמה

אימון עסקי – הדרך להשגת היעדים


אימון עסקי | יוזמה דרך הלבלא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתקשים במציאת עבודה אשר תענה על דרישותיהם ותאפשר להם להרגיש שהם ממשים את הפוטנציאל שלהם. 
רבים מהם מבקשים לצאת אל העולם העצמאי או נמצאים בו כבר והם חשים שמשהו מונע מהם מלהצליח, להתקדם או אפילו להציב לעצמם יעדים אותם הם מבקשים לכבוש.
אז החדשות הטובות הן שבאמצעות הליך אימון עסקי מקצועי ניתן להשיג את השינוי המיוחד ולקבל ליווי מקצועי אשר מטרתו לסייע בהצבת היעדים ולהעניק את הכלים אשר יאפשרו לכבוש אותם. 
כמובן שקיימת חשיבות גבוהה להיעזר לשם כך במאמן עסקי מנוסה ומקצועי אשר מחזיק בניסיון בידע ובכלים, לעבוד עם אותו המתאמן ולסייע לו בסלילת הדרך להשגת מטרותיו. 


אימון עסקי אשר מותאם למתאמן

בכדי שהליך של אימון עסקי יוכתר כסיפור הצלחה, הוא חייב להיות מותאם למתאמן, ליכולות שלו, לשאיפות ולמטרות שלו. חשוב לזכור שהצלחה היא דבר סובייקטיבי אשר תלוי במידה רבה במתאמן. 
מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את המאמן העסקי בקפידה ולוודא שאכן יש לו את הכלים להתאים את האימון באופן פרטני לצרכי המתאמן. 
מידת החיבור האישי בין המאמן למתאמן תשפיע גם היא במידה רבה על הצלחת האימון, לכן, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את המאמן בקפידה ולוודא שהוא אכן האיש המתאים לתהליך המבוקש. 
בחירה מושכלת ונבונה תהווה כצעד חשוב ומשמעותי בדרך להשגת המטרה. 


אימון מקצועי, מקיף ואיכותי

אימון עסקי טומן בחובו כאמור את האפשרות להתקדם בתחום העסקי ולהגיע להישגים, גם לאנשים שאולי לא העזו לחלום לפני שהם בכלל יכולים להגיע אליהם.
יוזמה דרך הלב הינו ארגון אשר שם לו למטרה להביא לשינוי חברתי וכלכלי בקרב אנשים אשר מתמודדים עם נכות על רקע נפשי, חושי או פיזי.
במסגרת הפרויקטים השונים שהארגון מוציא אל הפועל ניתן ליהנות גם מאימון עסקי, מקצועי ואיכותי אשר מותאם באופן פרטני למתאמנים, למצבם התפקודי, למטרותיהם ולשאיפותיהם. 
אימון עסקי יכול לסלול דרך למתאמנים בדרך לתעסוקה חווייתית ומהנה אשר תואמת את יכולותיהם וכישוריהם וכמובן, ליצירת הכנסה מכובדת וקבועה. 

 

אימון עסקי – כדי שגם אתם תוכלו להצליח יותר 

פעם נהוג לחשוב כי אנשי עסקים או יזמים מוצלחים ניחנו בסוג של מתת אל או כישרון מולד. רק מי שבורך ובעלי סגולות מיוחדות, לכאורה מצליחים. אבל, למעשה המציאות מגלה כי יכולת עסקית הינה בעלת היבט נרכש כלומר ניתן ללמוד זאת. ארגון יוזמה דרך הלב מוכיח כי בעזרת אימון עסקי משולב, כולם יכולים להצליח. וכשיש הזדמנות, השמיים הם הגבול!


אימון עסקי עם תובנות מהשטח 

בניגוד ללימודים אקדמאים נטו, אימון עסקי לא מגיע חמוש בנתונים יבשים המנותקים מן המציאות. מאמנים עסקיים מנוסים מסבירים כי מאמן ומדריך עסקי יהיה לרוב אדם בעל ניסיון חיים עשיר וניסיון אישי בהצלחות עסקיות.

מה שחשוב הוא לקבל תובנות מהשטח. לדעת איך פעלו ופועלים יזמים ואנשי עסקים מצליחים. כי יש אסטרטגיות שעוזרות לפתח עסק ולהתקדם בחיים ויש אסטרטגיות שגויות או גרוע מזה – התנהלות חסר כל מחשבה מסודרת, תכנון או ארגון. 


ארגון וסדר, הצעד הראשון להצלחה עסקית 

אימונים עסקיים לובשים צורות שונות, בהתאם לניסיונו, רצונותיו ותשוקותיו של המתאמן/ת. יש הבדל בין אימון למי שכבר צבר ניסיון מסוים בעסקים לבין אימון למי שעדין אין לו ניסיון שכזה.

הצעד הראשון להצלחה עסקית הינו ארגון וסדר. ניהול של עסק מכל סוג שהוא מחייב ניהול מאורגן. ומדוע זה חשוב: מכיוון שכך ניתן לתכנן סדר עדיפויות. כך ניתן לנהל את הזמן בצורה נכונה ולתת את הדגשים הנכונים, בזמן הנכון ובמקום הנכון. 


תוכנית עסקית והגדרת יעדים

בכל עסק באשר הוא, טוב שיש חזון ויעדים. החזון העסקי הוא האור והנר שלאורו שואב העסק ומקבל היזם את מהות הקיום העסקי. אך מלבד חזון שמנוסח בקווים כלליים, חשוב לבנות תוכנית עסקית מפורטת וכן להגדיר יעדים. 

כל אימון עסקי ראוי לשמו ייתן לכך את המקום הראוי. כיצד לתכנן תוכנית עסקית שאפשר למדוד אותה, שאפשר לפעול לפיה. תוכנית מסודרת כוללת יעדים לטווח קצר ולטווח ארוך.

אפילו בנקים או קרנות מימון יעדיפו להעניק הלוואה עסקית ליזמים או לבעלי עסקים שיודעים להצביע על תוכנית מפורטת שמגדירה גם את מקורות הרווח וההכנסות הצפויים. 

ליצירת קשר עם תוכנית יוזמה השאירו פנייתכם כאן